اخبار و رویداد های هتل آراز

برای مشاهده هر کدام از اخبار ،اطلاعیه ها و رویداد های زیر روی آن کلیک کنید.


حمایت رسمی مجموعه هتل آراز از دو تیم فوتبالی زیر 17 سال و بزرگسالان در استان مازندران (1398/1/28)

تیم امید باشگاه هیرکانی چالوس موفق شد با اقتدار به قهرمانی سوپر لیگ استان مازندران دست یافته و مجوز ورود به مسابقات کشوری را دریافت نماید


بروزرسانی رندرهای اصلی هتل آراز در قسمت گالری تصاویر و امکانات هتل (1398/1/28)

تصاویر زیرمجموعه گالری تصاویر و امکانات هتل در تاریخ 28 فروردین ماه 98 بروزرسانی شد. جهت مشاهده از قسمت منوی بالای وبسایت به زیرمنو های گالری تصاویر و امکانات هتل مراجعه فرمایید.

آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت هتل آراز (1394/11/21)

عملیات ساخت هتل آراز در تاریخ 1394/11/21 شروع و طی مراسمی آیین کلنگ زنی صورت گرفت.


به روز رسانی وبسایت هتل آراز (1394/11/20)

بروزرسانی وبسایت رسمی هتل آراز در تاریخ 1394/11/20 در صفحات گالری ، درباره هتل، صفحه اصلی و اخبار صورت گرفت.

طراحی هتل آراز توسط مهندس فرزاد دلیری (1394/11/10)

طراحی هتل آراز توسط یکی از معروفترین آرشیتکتهای جهان مهندس فرزاد دلیری با بیش از 520 اتاق و سوییت در 29 طبقه انجام گرفت. طرح ها و عکس های مربوطه در صفحات گالری و نمای بیرونی هتل موجود می باشد .

به روز رسانی وبسایت هتل آراز (1392/11/26)

وبسایت رسمی هتل آراز در تاریخ 1392/11/26 با بروز رسانی در صفحات گالری ، امکانات هتل و درباره هتل اطلاعات تکمیلی پبرامون هتل را به اشتراک گذاشت.

طراحی وبسایت رسمی هتل آراز (1392/10/5)

وبسایت رسمی هتل آراز به نشانی ArazHotelsCorp.com / .net / .org / .ir با هدف اطلاع رسانی عمومی در تاریخ 1392/10/5 راه اندازی شد.اطلاعات کلی هتل ،موقعیت جغرافیایی هتل،جاذبه های گردشگری استان مازندران،گالری تصاویر و امکانات هتل از جمله بخش های وبسایت میباشد.میزان پیشرفت کار هتل و اطلاعات جدید جهت اطلاع رسانی عمومی بروز رسانی میشود.

تشکیل تیم مهندسی عمران هتل آراز (1392/9/2)

در تاریخ 1392/9/2 تیم مهندسی عمران هتل آراز تشکیل و طرح اولیه هتل را منتشر نمودند.

طرح توجیهی هتل آراز (1392/8/20)

روزانه بالغ بر 50 میلیون دلار ارز برای تامین نیاز مسافرینی که به دلایل مختلف به خارج از کشور مسافرت مینمایند مورد نیاز است وبخش عمده از این ارز به مسافرینی فروخته میشود که به عنوان توریست از کشور خارج میگردند. اگر بتوانیم مجموعه های مدرن توریستی وگردشگری با امکانات مشابه موجود در کشورهای دیگر را با رعایت استانداردهای بین المللی وهمچنین رعایت موازین اسلامی در کشورمان ایجاد نمائیم به راحتی میتوانیم بخش قابل توجهی از سرمایه ای را که روزانه توسط مسافرین از کشور خارج و جهت ایجاد اشتغال برای خارجی ها هزینه میگردد را صرفه جوئی نموده وهمان سرمایه ها را جهت ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی کشورمان بکار گیریم. طبق بر رسی ها و نظر خواهی های انجام شده اغلب مسافرین خارج کشور اعلام میدارند در صورتی که امکانات توریستی تفریحی مدرن و مشابه آنچه که در خارج وجود دارد در داخل کشورنیز مهیا گردد آنها ترجیح میدهند از این امکانات در داخل کشور به جای سفر به خارج از کشور استفاده نمایند. با افزایش نرخ برابری ارزها در دو سال گذشته بسیاری از مسافرینی که قبلا" به خارج از کشور جهت گذران تعطیلات مراجعت مینمودند برنامه های سفری خود را به استفاده از امکانات داخلی تغییر داده اند ولی متاسفانه با افزایش تقاضا برای استفاده از امکانات داخلی در می یابیم که کمبود شدید امکانات توریستی تفریحی در حد استانداردهای بین المللی در کشور وجود دارد. احداث مکانهای توریستی تفریحی جدید با رعایت استانداردهای بین الملی نیازمند تامین امنیت سرمایه گذاری و تسهیل امور توسط مسئولین میباشد باید تحولی انقلابی در ادرات سازمانها و ارگانهای مربوطه حادث گردد تا رشدی قابل قبول در صنعت توریسم و جهانگردی را تجربه نمائیم.